Bahar Bozdemir ile Halil Cangönül dünya evine girdi

Yönetmen ve Program Sunucusu Hakan Yağız Bozdemir'in kız kardeşi Bahar Bozdemir, Halil Cangönül ile ömür boyu mutluluk için evet dediler.

 

Düğün töreni öncesi Malatya Nikâh Sarayı'nda gerçekleştirilen nikâh merasiminde çiftlere, geçmiş dönemlerde Yeşilyurt Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Kavuk ve Hilal Aydoğmuş şahitlik ettiler.

 

Aile arasında gerçekleştirilen nikâh töreninde Mehmet Kavuk: " Bizler için kıymetli bir aile, gelin kızımızın rahmetli babası belediyede personelimizdi. Şimdi Bahar kızımıza şahitlik yapmak üzere burada bulunuyorum. Allah daim etsin." dedi.

 

Nikâh sonrasında Yeşil Park’ta organize edilen düğün törenine yakın akrabalar ve dostları dışında çok sayıda davetli katılım gösterdiler. Damat Halil Cangönül'ün rahmetli babası, Malatya'nın tanınan esnaflarından Mustafa Cangönül'ün esnaf arkadaşları da yine çiftleri yalnız bırakmadılar.

 

Yeşilyurt'un tanınan ailelerinden Bozdemir ailesi ile yine aynı şekilde Malatya'da yakından tanınan Cangönül ailesi ömür boyu sürmesi duasıyla, çocuklarının mutlu günlerinde bir arada bulundular. Yönetmen Hakan Yağız Bozdemir'in medya sektöründen yakın arkadaşlarının da katılım gösterdiği düğün törenine ses sanatçısı Aras, Pop Müziği Sanatçısı Deniz Deniz, Uluslararası Lamda Drama Okulu İngiltere Direktörü Rebecca Horner, Newyork Film Academy Oyuncusu Meral Yılmaz, Yönetmen Evren Işık, Suudi Arabistan/Mekke de bulunan iş adamı Zübeyr Dönmez, Çukurova Kalkınma Ajansı Uzmanı Dilşad Türtük Yünsel gönderdikleri tebrik telgrafları ile aileleri onurlandırdılar.

 

Malatya eski Milletvekili Cemal Akın ise şehir dışında bulunduğu için telefonla arayarak çiftlere ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, gönderdiği çelenk ile tebriklerini iletti. Yeşilyurt Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Eyidemir, bir dönem Dünya Gazetesi Malatya Temsilciliği görevinde bulunan Semira Aktaş, İnönü Üniversitesi Öğretim Üyesi Elif Apohan da mutlu günlerinde aileleri yalnız bırakmadılar.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !